Hlavné výhody

assets/benefits-of-system/photo/offer-icon5.png

Nízka ekologická stopa

- celý náš systém výstavby je demontovateľný a všetky materiály sú 100% recyklovateľné!

- nízkou spotrebou energie na vykurovanie prispievate aj Vy k zdravšiemu životnému prostrediu a zároveň šetríte svoje výdavky!


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon7.png

Väčší vnútorný priestor

- oproti klasickej (murovanej) stavbe pri rovnakej zastavanej ploche až + 15% plochy!

- pri pôdoryse o veľkosti 100m2 máte u nás 15m2 navyše v porovnaní s klasickou murovanou stavbou! Teda jednu izbu naviac!


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon10.png

Tepelná pohoda

- vďaka skvelým fyzikálnym parametrom majú stavby BAUSIP vynikajúce tepelno-technické vlastnosti (…viac v článku “ENERGIE" ). Vysoký tepelný odpor konštrukcie Rw, nízke tepelné straty a  teda výborná regulácia tepla v dome spolu s technickým zabezpečením ( solárne panely, rekuperácia..) Vám zaručujú nízke prevádzkové náklady ! Buďťe čo najviac nezavislí!


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon9.png

Nižšie investície

- v porovnaní s klasickou (murovanou) výstavbou nižšie investičné a prevádzkové náklady (až o 40 -60%)!

- šetrenie času a peňazí vďaka používaniu suchých procesov vo výstavbe

- oveľa nižsie prevádzkové náklady vďaka dômyselnému stavebnému systému BAUSIP- spĺňa prísne tepelnotechnické nároky pre nízkoenergetickú a pasívnu stavbu.


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon11.png

Šetrí váš čas

- odovzdáme Vám kľúč od Vášho nového domu už do 3 mesiacov od začatia výstavby! Ušetrite si ďalšie náklady spojené s náhradným bývaním!!! Bývajte čo najrýchlejšie vo Vašom novom dome a neplaťte  hypotéku za dom, v ktorom ešte nebývate!


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon16.png

Odolnosť voči otrasom

- montované stavby sú odolnejšie voči zemetraseniam než klasické stavebné systémy. V 90-tych rokoch stavby tohto typu dostali ako jediné v Calirofornii (USA) povolenie na výstavbu aj v oblastiach s vysokou seizmickou činnosťou.


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon13.png

Odolnosť voči vetru

- aj napriek svojej nižšej objemovej hmotnosti oproti murovaným stavbám spĺňajú stavby BAUSIP odolnosť voči vetru až 180 km/hod !!! (orkán= 125 km/h). To dokážu práve vďaka spôsobu, akým je celý systém spájaný a montovaný. Na túto odolnosť sú aj certifikované!  Samozrejme záleží aj na veľkosti a členitosti stavby. Nemusíte mať obavy, že Váš drevodom “odfúkne”. Sú to falošné predsudky! Tak ako všetko ostatné, aj moderné drevostavby držia krok s dobou a musia vyhovovať čoraz prísnejším normám a skúškam podliehajúcim konrolným a skúšobným ústavom EU.


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon14.png

Odolnosť voči požiaru

- celý náš stavebný systém tak ako aj jeho jednotlivé prvky majú atest  a certifikát v oblasti požiarnej odolnosti autorizovanou osobou na Slovensku (STN EN 13501-2 + A1: 2010). Podliehajú a spĺňajú prísne protipožiarne normy, ktoré sú podmienkou pre výstavbu budov na bývanie.


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon15.png

Suchá výstavba

- v stavbách systému BAUSIP vládne skvelá klíma, ktorá je typická pre drevostavby. Žiadna dodatočná vlhkosť konštrukcie vďaka suchým procesom pri výstavbe. To zabezpečuje vyváženú a zdravú klímu vnútri domu ihneď po dokončení stavby. Žiadne plesne a spóry!!! Len zdravé bývanie!


assets/benefits-of-system/photo/offer-icon17.png

Bohaté skúsenosti

- stavebný systém, akým sú stavané naše domy je vo svete používaný už viac ako 60 rokov! jeho pôvod je v Kanade , neskôr sa objavil v severských krajinách Európy : Nórsko, Švédsko, Fínsko. V 90. tych rokoch v Nemecku, Rakúsku či vo Francúzsku. Už viac ako 10 rokov v Čechách a na Slovensku viac ako 5 rokov prežíva tento typ drevostavieb veľký boom. Počas celého tohto obdobia sa systém zdokonaľoval a dnes predstavuje špičku v oblasti montovaných drevostavieb! Jeho hlavné prednosti sú: výrobná presnosť, rýchla montáž, certifikovaný systém, perfektné tepelno-technické a akustické vlastnosti a variabilita. To všetko za dostupné ceny rodinných domov BAUSIP!


Loading facebook.com