S nami ušetríteV spolupráci so spoločnosťou BAUSIP ušetríte to najdôležitejšie čo mate a to je Váš čas a nervy.

Budete sa môcť venovať tomu, čo vás baví a napĺňa, no a výstavbu svojho nízkoenergetického rodinného domu prenecháte na odborníkov.

Peniaze:

Konštrukcia obvodových stien stavieb BAUSIP dosahuje tepelný odpor R=5,0-10,5m2*K*W-1. To predstavuje vynikajúce tepelno izolačné vlastnosti, vďaka ktorým ušetríte náklady na vykurovanie a bývanie.

rocne nakladygraf

Naše konštrukcie a materiály BAUSIP spĺňajú veľmi prísne kritéria energeticky pasívnych a nízkoenergetických montovaných domov, s ročnou spotrebou energie 15 – 70 kWh/m2.

Porovnanie izolačných vlastností stavebných materiálov pri rovnakom tepelnom odpore:

materialy1

Čas a nervy:

Sendvičová konštrukcia stein BAUSIP, teda navrstvenie materiálov s rôznou dynamickou tuhosťou umožňuje dosiahnúť veľmi priaznivé hodnoty vzduchovej nepriezvučnosti. Teda určite nebudete počuť každý jeden pohyb v dome. Tieto hodnoty nepriezvučnosti sú často na alebo nad úrovňou bežného murovaného domu.

Použité prírodné materiály /drevo, sádrokartón/ prirodzene regulujú vlhkosť vzduchu v interiéri rodinného domu. Tvorba plesní a prítomnosť alergénnych látok je vylúčená. Naše overené technologické postupy montovaných domov spĺňajú všetky predpisy EÚ v oblasti stavebnej fyziky a statiky.

Väčší vnútorný priestor:

V nízkoenergetickom montovanom dome BAUSIP o pôdoryse 10 x 10 m, získate vďaka menšej hrúbke obvodových stien, viac vnútorného obytného priestoru, teda až 10m2 v porovnaní s murovanou stavbou.

steny1

Loading facebook.com