Výhody realizácieÚspora Vaších peňazí - Tepelná pohoda nízkoenergetického montovaného domu je zabezpečená konštrukciou obvodových stien a stropov. Tiež z hľadiska stavebnej fyziky dosahujú tepelný odpor až R= 7,5 m2.K.W-1, čo predstihuje ostatné bežne používané konštrukcie stien. Energetická úspora nákladov na vykurovanie je jasne zabezpečená. A to všetko dosahujeme pri hrúbke nosných obvodových stien len 17 cm.

rovnake R2

variabilita navrhu 724x1025

V nízkoenergetických a pasívnych montovaných domoch v porovnaní s bežnou murovanou stavbou, predstavuje úspora na zastavanej ploche, resp. zvýšenie obytnej plochy až 15 m2! Z pohľadu energetickej náročnosti stavieb, naše nízkoenergetické montované domy spĺňajú kritériá EN, s označením NÍZKOENERGETICKÉ.

Veľká variabilita - Nízkoenergetické a pasívne montované domy realizujeme aj podľa Vašich individuálnych želaní, vášho konkrétneho pozemku, podmienok vonkajšieho prostredia pozemku. Ak máte vypracovaný vlastný projekt, sme pripravení naplniť a zrealizovať Vaše predstavy. Ak vlastný projekt nemáte, sme pripravení vám projekt navrhnúť na mieru v cene realizácie nízkoenergetického montovaného domu.

Ak máte záujem o výstavbu penziónu, viacbytovej jednotky či záhradnej chatky alebo aj haly, sme Vám plne k dispozícii. Montované domy realizujeme v troch variantách - hrubá stavba, holo stavba a stavba na kľúč. Naviac, každý dom je možné po čase zmeniť jednoduchou a rýchlou prestavbou a tak prisposobiť potrebám Vašej rodiny alebo Vaším novým predstavám.

Cenová výhodnosť - Nízkoenergetické a pasívne montované domy Vám môžu ušetriť a znížiť rozpočtové náklady. Spôsob výstavby a aj jej rýchlosť majú dosah na celkové konečné úspory. V konečnom dôsledku ušetríme čas a tým aj peniaze. Výstavbou nízkoenergetického montovaného domu si vlastne šetríte na dôchodok z dlhodobého hľadiska.

Bezpečnosť - Vďaka použitým materiálom a konštrukčným systémom nízkoenergetické a pasívne montované domy od spoločnosti BAUSIP dosahujú vysokú požiarnu odolnosť pri porovnaní s murovanou stavbou. Zvuková a kročajová izolácia dosahuje nadštandarné hodnoty. Z hľadiska statiky a únosnosti sú konštrukcie dimenzované pre maximálne veterné a snehové záťaže.

Zdravotná nezávadnosť - Používame tradičný stavebný materiál ako sú drevo a kompozity na jeho báze. Vylúčené je rozprávať o vyžarovaní rádioaktivity alebo iných, zdraviu škodlivých a nebezpečných vplyvoch materiálu. Naviac, ak Vaši vnuci sa rozhodnú po 120 rokoch nízkoenergetický montovaný dom zlikvidovať, kvôli iným predstavám o využití pozemku, je možné tak urobiť veľmi rýchlo a bez škodlivých vplyvov na životné prostredie.

Rýchlosť výstavby a vysoká presnosť výstavby - Hrubú stavbu zrealizujeme už za 8 dní. Stavbu na kľúč postavíme za 3 mesiace, od začiatku výkopových prác. Spravíme vám aj základovú dosku. Samozrejme presný čas realizácie stavby závisí od veľkosti a zložitosti projektu.

Pred montážou nízkoenergetického alebo pasívneho montovaného domu všetky stavebné prvky najprv precízne pripravíme a vyrobíme. Vďaka tomu vylúčime vznik nepredvídaných prekážok na mieste realizácie. Suché stavebné procesy nášho stavebného systému, umožňujú vykonávať veľkú väčšinu stavebných a dokončovacích prác aj v zimnom období, v decembri resp. v januári.

Kvalita – Zdravé a príjemné bývanie v nízkoenergetickom a pasívnom montovanom dome, ktorý pozostáva z certifikovaných ekologických materiálov od dôkladne vybraných dodávateľov.

Samozrejmosťou je u nás až 35 ročná záruka na nosnú konštrukciu, 3 roky na všetky inštalácie a garancia vrátenia nákladov. To všetko vrátane pozáručného servisu, ktorý poskytujeme aj po odovzdaní montovaného domu.

Pracovné systémy a postupy sú preverené mnohoročnými skúsenosťami pri realizácii nízkoenergetických a pasívnych montovaných domov na náročných trhoch v Rakúsku, Francúzsku, Nórsku a Fínsku.

 

S BAUSIP VÝSTAVBOU ZÍSKATE 3 NAJDÔLEŽITEJŠIE VÝHODY: 

ČAS

  • BAUSIP = doba nasťahovania sa do nového rodinného domu je 3 mesiace, pričom v  prípade financovania vášho domčeka formou hypotéky mesačné splátky pociťujete už v novom domove.

vs.

  • Bežná výstavba = doba nasťahovania sa do nového rodiného domu je rok až dva, pri dodržaní správnych technologických postupov, pričom splátky hypotéky už bežia a vy ešte stale nebývate.

CENA

  • BAUSIP = od 780 €/m2 s DPH za holodom!

vs.

  • Bežná výstavba = od 1200 €/m2 s DPH za holodom!

KVALITA

  • BAUSIP = presná továrenská výroba nosných konštrukcií, montovanie dielcov na presnosť 1 mm. Vysoká eliminácia nepresnosti a nekvalite pri výstavbe vášho rodinného domu

vs.

  • Bežná výstavba = nepresnosť pri murovaní jednotlivých dielcov (veľké škáry ktoré sa maskujú omietkou), zabudovaná vlhkosť v murive, nedodržiavanie technologických procesov kvôli rýchlosti výstavby na úkor kvality diela
Loading facebook.com